Oglądasz archiwalną wersję strony, która przedstawia stan z lipca 2020 i nie jest już aktualizowana.
Wróc do aktualnej strony eBadminton.pl
Najbliższy turniej:
Data: 1r. (dokładna data nieznana)
Miejscowość: brak danych
Organizator: brak danych
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

41. Mistrzostwa Polski Seniorów - zmiana lokalizacji

Badmintonowych seniorów, którzy przygotowują się do występu w tegorocznych Mistrzostwach Polski informujemy, że zmieniło się miejsce rozgrywania zawodów!!
W związku z przedłużającym się remontem Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS w Jaworznie, organizatorzy mistrzostw - Klub Sportowy WOLANT, postanowili z wyprzedzeniem zmienić bazę imprezy, by każdy zawodnik miał czas na zorganizowanie własnej logistyki i zakwaterowania podczas czerwcowych zawodów. Nowym i ostatecznym miejscem rozgrywania 41. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów będzie Ośrodek Sportowy Szopienice, przy ul. 11 Listopada w Katowicach.
Jednocześnie informujemy, że wieczorek integracyjny w dniu 06.06.2020r odbędzie się w lokalu Eurohotel Katowice ul. Zofii Nałkowskiej 10, tel. (32) 255-46-82, kom. 500-293-190 Więcej informacji oraz zapisy na wieczorek integracyjny będą przyjmowane od dnia 04 do 24 maja 2020r. pod wskazanym adresem w komunikacie zawodów.
Przy rezerwacji pokoi w w/w hotelu z hasłem „ Mistrzostwa Polski” dla uczestników będzie udzielony rabat. Ilość miejsc noclegowych w hotelu ograniczona.
Dariusz Opatrzyk
fot. Krystyna Cielecka

GDYNIA ZAPRASZA!

Organizatorzy turnieju w Gdyni zapraszają na Young Gdynia Cup 2020. Jakość turnieju gwarantowana , a dodatkowo wiele atrakcji: pakiet startowy dla każdego uczestnika, upominki od firmy Ocenic, Young, piękne medale, bardzo dobre warunki do gry, bliskość morza, pokazowe jazdy autami Mustang, które sprawiają, że nie może Was tu zabraknąć.
Więcej informacji o wydarzeniu na fun page facebook ,,Young Polska".

TURNIEJ W OLSZTYNIE ZOSTANIE ROZEGRANY W NIEDZIELĘ

Zapraszam na Grand Prix Olsztyna - mała uwaga! Termin turnieju to NIEDZIELA 10/11/2019 (długi weekend)
Zapraszam serdecznie
Andrzej Gajewski

PRACE DROGOWE WE WROCŁAWIU

Ważna informacja dla zawodników jadących na turniej do Wrocławia. W nocy z piątku na sobotę rozpocznie się kolejny etap budowy trasy autobusowo-tramwajowej z placu Orląt Lwowskich na Nowy Dwór. Oznacza to utrudnienia w ruchu samochodowym. Prace będą prowadzone na wiadukcie nad ulicą Smolecką w okolicy Centrum sportowego Hasta la Vista. Zalecane jest ominięcie wiaduktu ulicą Śrubową. Więcej informacji o utrudnieniach: https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,tramwaj-na-nowy-dwor-rusza-kolejny-etap-budowy,wia5-3273-51508.html

Organizatorzy Podlaskiego Turnieju Seniorów w badmintonie dziękują wszystkim zawodnikom za liczne przybycie do Białegostoku i za wspaniałą zabawę na wieczorku integracyjnym.
P.S. Szukamy okularów z etui które zostały omyłkowo wrzucone do innego termobagu.
Po rzeczy pozostawione na hali dzwonić pod numer 508289241.
Andrzej Kaftański

WWL Badminton Yonex Cup 2019

Z powodu zajęcia hali OKiS w Zielonce na inną imprezę w terminie 23-24 listopada 2019 jestem zmuszony przesunąć termin naszego turnieju „WWL Badminton Yonex Cup 2019” na dzień 16-17.11.2019 r. Mam nadzieję, że zrozumiecie zaistniałą sytuację i będzie mi miło gościć Was w Zielonce (na ośmiu kortach).
Serdecznie zapraszam, Marek Rosa WWL Badminton Club

PROŚBA O SPRAWDZENIE ZGŁOSZEŃ

Prosimy wszystkich zawodników, którzy zgłosili się w NIEDZIELĘ do turnieju w Białymstoku o sprawdzenie, czy znajdują się na liście zgłoszonych, ponieważ w wyniku awarii serwera dane zapisane po godz. 2.00 w nocy z soboty na niedzielę mogły zostać skasowane.

AKTUALIZACJA LIST KLASYFIKACYJNYCH

W związku z planowanym urlopem informuję, że wyniki oraz listy klasyfikacyjne na stronie eBadminton.com.pl zostaną zaktualizowane po rozegraniu turnieju w Ośnie Lubuskim.
Piotr Łuszkiewicz

KOREKTA ZAMÓWIEŃ NA KOSZULKI

Przekazujemy informacje odnośnie koszulek narodowych które były produkowane przez naszą firmę Yonex na MŚ w Katowicach. Niestety zdarzyło się kilka pomyłek podczas realizacji zamówień od zawodników oraz kibiców, za które bardzo przepraszamy. Prosimy o przesyłanie zamówień na dodatkowe koszulki oraz osoby które miały niewłaściwy rozmiar koszulki lub jakiś inny problem o kontakt mailowy do 2.09.2019 na mail [email protected].

WERYFIKACJA ZGŁOSZEŃ DO MISTRZOSTW ŚWIATA

Zgodnie z wymaganiami BWF wszyscy zawodnicy biorący udział w Mistrzostwach Świata Seniorów w Katowicach muszą przesłać skan paszportu lub dowodu osobistego do dnia 22.07.2019. Prosimy zatem o przesłanie zeskanowanego dokumentu na adres: [email protected]. Dla bezpieczeństwa można np. zasłonić część numeru dokumentu pozostawiając dane niezbędne do weryfikacji zgłoszeń.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×