Oglądasz archiwalną wersję strony, która przedstawia stan z lipca 2020 i nie jest już aktualizowana.
Wróc do aktualnej strony eBadminton.pl
Najbliższy turniej:
Data: 1r. (dokładna data nieznana)
Miejscowość: brak danych
Organizator: brak danych
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

KOSZULKI DLA REPREZENTACJI

Z okazji rozgrywanych w Katowicach Mistrzostw Świata Seniorów firma Yonex przygotowała specjalny model koszulki dla zawodników reprezentacji Polski. Każda osoba zakwalifikowana do Mistrzostw może kupić max. 3 koszulki. Jedna koszulka będzie dofinansowana z Funduszu Rady Seniorów i jej koszt wynosi 40 zł bez personalizacji i 60 zł z personalizacją. Pozostałe dwie koszulki można kupić w cenie 70zł i 90zł.
Zamówienia na koszulki należy wysyłać na adres: [email protected] do dnia 15.07.2019.
Wzór koszulki dostępny jest tutaj. Tył biały, do nadruków meczowych zgodnie z regulacjami BWF.

WPISOWE DO MISTRZOSTW ŚWIATA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich uczestników YONEX BWF WORLD SENIOR BADMINTON CHAMPIONSHIPS KATOWICE 2019, podjęliśmy decyzję, że opłata startowa będzie pobierana w polskiej walucie. Kwota do zapłaty od zawodników biorących udział w jednej grze - 450 złotych. Kwota do zapłaty od zawodników biorących udział w dwóch lub trzech grach - 560 złotych.
Opłaty należy dokonywać na poniższe dane:
KLUB REKREACYJNO - SPORTOWY TOWARZYSTWA KRZEWIENIA KULTURY FIZYCZNEJ "CZARNI" PRZY K.W.K. "WIECZOREK" UL.RADOSNA 35C, 40-472 KATOWICE
ING Bank Śląski S.A. 28 1050 1214 1000 0023 2392 2209
W tytule przelewu proszę o wpisanie: opłata startowa + imię i nazwisko zawodnika.

Termin dokonywania płatności - 10 lipca 2019.

Proszę o dostosowanie się to powyższych wytycznych, w szczególności właściwego opisywania tytułu płatności. Dane do wystawienia faktur za opłatę startową, proszę przesyłać na adres email: [email protected]
Wojciech Palikij

TAŃSZY SPRZĘT DLA REPREZENTACJI

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata Seniorów firma Yonex oferuje dla zawodników reprezentacji Polski specjalne 40% rabaty na następujące produkty:
1. Rakieta x 1 szt.
2. Buty x 1 szt.
3. Termobag / Torba x 1 szt.
4. Koszulki kolekcja x 4 szt.
5. Spodenki x 3 szt.
6. Dres, bluza x 1 komplet/1 szt.
Ilość sprzętu nie jest "transferowana" na wartość, tzn. jeśli zawodnik zrezygnuje z butów i termobagu to nie będzie mógł dokupić np. 3 rakiet. Zamówienia i rozmiary prosimy przesyłać na: [email protected].
Jeśli ktoś będzie chciał zakupić większą ilość sprzętu, Yonex zaprasza do swoich dystrybutorów, którzy też udzielają rabatów dla seniorów.

ORGANIZATORZY ZAPRASZAJĄ DO KATOWIC

Organizatorzy YONEX BWF WORLD SENIOR BADMINTON CHAMPIONSHIPS KATOWICE 2019 wraz z firmą Yonex gratulują wszystkim zawodnikom awansu na Mistrzostwa Świata!
Weźmiecie udział w rekordowych wydarzeniu! Mamy zgłoszonych 1507 zawodników z 56 krajów, z Europy, Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Afryki, Australii i Oceanii.
Na turniej zapraszamy Was razem z całymi rodzinami. Osoby, które nie grają w Mistrzostwach będą mogły wziąć udział w turniejach towarzyszących, równoległych do YONEX BWF WORLD SENIOR BADMINTON CHAMPIONSHIPS KATOWICE 2019.
Specjalnie dla zawodników z Polski firma Yonex przygotowuje unikatową koszulkę na Mistrzostwa. Projekt koszulki zostanie przesłany do dnia 25.06.2019. Zamówienia i rozmiary prosimy przesyłać na [email protected].

Organizator YONEX BWF World Senior Championship przygotowuje kilka fantastycznych gadżetów. Cześć z nich może zostać spersonalizowana tylko dla Was. Zapraszamy do śledzenia oficjalnej strony turnieju. Wszystkie najważniejsze informacje będą się tam sukcesywnie pojawiały.
www.katowice2019.com
www.facebook.com/silesiabadminton
#czasLOTKI, #BadmintonoweKatowice, #katowice2019, #worldseniorbadmintonchampionships2019, #silesiabadminton, #yonex

Do zobaczenia w Katowicach!

ZAGRAJ W TURNIEJU NDB 100-LECIE NIEPODLEGŁEJ

W dniach 7-11 sierpnia w Katowicach odbędą się Narodowe Dni Badmintona - największa cykliczna impreza badmintonowa w naszym kraju. Wydarzenie będzie przebiegać równolegle z rozgrywanymi Mistrzostwami Świata Seniorów, na jednym z obiektów Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek. Jednym z głównych punktów programu będzie Międzynarodowy Turniej Seniorów "NDB 2019 100-lecie Niepodległej", który rozpocznie się 8 sierpnia i potrwa do końca wydarzenia. W turnieju mogą wziąć udział także zawodnicy uczestniczący w Mistrzostwach Świata, którzy zakończą udział w eliminacjach. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.narodowybadminton.pl.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do zgłaszania swojego udziału w tym wyjątkowym turnieju poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.narodowybadminton.pl. Komunikat organizacyjny turnieju można zobaczyć tutaj.

SKŁAD REPREZENTACJI KATOWICE 2019

Przedstawiamy końcową listę zawodników zgłoszonych do Mistrzostw Świata w Katowicach. Lista dostępna jest tutaj.

REPREZENTACJA NA MISTRZOSTWA ŚWIATA

Do Mistrzostw Świata w Katowicach zgłosiło się ostatecznie 118 osób. W załączniku znajduje się skład reprezentacji Polski z podziałem na poszczególne gry i kategorie wiekowe. Kolorem niebieskim zaznaczone są osoby i pary rezerwowe. Wszelkie uwagi lub zmiany prosimy przesyłać do Agaty Lipowskiej na adres [email protected]. Lista zgłoszonych dostępna jest tutaj.

WAŻNE INFORMACJE O MISTRZOSTWACH ŚWIATA

Przypominamy, że każdy zawodnik, który zostanie zakwalifikowany do Mistrzostw Świata w Katowicach powinien posiadać aktualny wpis w ewidencji zawodników PZBad. Licencja musi być ważna przez cały czas trwania Mistrzostw, czyli do 11.08.2019 włącznie.
Ponadto wszyscy zawodnicy muszą wypełnić "zgłoszenie do turnieju międzynarodowego" i wysłać je do PZBad do dnia 12.06.2019. Wzór zgłoszenia można pobrać tutaj.

TERMIN ZGŁOSZEŃ DO MISTRZOSTW ŚWIATA - 09.06.2019

Zgłoszenia do Mistrzostw Świata w Katowicach są przyjmowane na formularzu zgłoszeniowym dostępnym na stronie eBadminton.com.pl. W rubryce „uwagi” należy podać pełną datę urodzenia oraz rozmiar koszulki. Mistrzostwa będą rozgrywane w kategoriach wiekowych od 35+ do 75+. W każdej kategorii mogą wystąpić po cztery osoby w grach pojedynczych oraz po cztery pary w grach podwójnych. Wpisowe do Mistrzostw wynosi 120 USD za jedną grę oraz 150 USD za dwie lub trzy gry.
Zawodnicy, którzy nie posiadają numeru BWF muszą wypełnić wniosek i przesłać go do PZBad do dnia 12.06.2019. Wzór wniosku można pobrać tutaj.

PRZEDŁUŻENIE TERMINU ZGŁOSZEŃ DO MISTRZOSTW

Dzisiaj w godzinach 16-20 będzie dostępny formularz zgłoszeniowy do MPS na stronie ebadminton. OSTATECZNY termin na zgłoszenia dzisiaj (sobota) 20:00. Oczywiście losowanie będzie dostępne znacznie później podobnie jak i rozkład gier.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×