Oglądasz archiwalną wersję strony, która przedstawia stan z lipca 2020 i nie jest już aktualizowana.
Wróc do aktualnej strony eBadminton.pl
Najbliższy turniej:
Data: 1r. (dokładna data nieznana)
Miejscowość: brak danych
Organizator: brak danych
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

ZDJĘCIA I FILMY Z TURNIEJÓW

Na Facebooku został utworzony nowy profil Badminton Foto. Są tam umieszczane zdjęcia i filmy z turniejów autorstwa Rafała Bogdańskiego. Zapraszamy do oglądania.
fot. Rafał Bogdański

Komunikat dla chętnych na turniej w Pabianicach

Kto planuje spać w Piemoncie (tam będzie wieczorek :)) to proszę pamiętać, iż w okresie świątecznym hotel Piemont jest nieczynny. Od 24 grudnia do 03 stycznia nie odbierają telefonów!"
Dorota Gawrońska-Popa

ZMIANA W SKŁADZIE RADY SENIORÓW

W związku z rezygnacją z członkostwa w Radzie Seniorów złożoną przez Marię Brzeźnicką, zgodnie z pkt. VI. 22) Regulaminu Seniorów Badmintona nowym członkiem Rady został Jacek Osadnik.

ZMIANY W REGULAMINIE SENIORÓW

W związku z licznymi propozycjami i uwagami zgłaszanymi przez zawodników zostały wprowadzone poprawki do regulaminu seniorów. Do najważniejszych zmian należy zaliczyć:
- dodanie nowej kategorii wiekowej 80+;
- wprowadzenie szablonu komunikatu organizacyjnego;
- opracowanie Regulaminu Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w badmintonie;
- publikację listy zawodników zgłoszonych do turnieju po zatwierdzeniu zgłoszeń przez sędziego;
- konieczność przeprowadzania losowania w programie Tournament Planner;
- możliwość umieszczenia informacji o turnieju na stronie badmintoneurope.com na wniosek organizatora;
- możliwość rozegrania gier w kategorii open na dwóch turniejach w sezonie 2016/2017.
Zachęcamy do zapoznania się z nowymi dokumentami dostępnymi w zakładce Regulaminy.

BADMINTON NA STADIONIE NARODOWYM

Polski Związek Badmintona zaprasza do wzięcia udziału w Narodowym Dniu Badmintona. Impreza odbędzie się w sobotę 10.09.2016 na Stadionie Narodowym w Warszawie. W trakcie trwania imprezy zostanie rozegrany nieklasyfikowany turniej seniorów. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://narodowybadminton.pl/ oraz w komunikacie organizacyjnym turnieju.

TURNIEJE W LUBLIŃCU I WE WROCŁAWIU PRZEŁOŻONE

W związku z prośbą organizatorów, turnieje w Lublińcu i we Wrocławiu zostaną rozegrane w nowych, zmienionych terminach. Lubliniec 24-25.09.2016, Wrocław 21-22.01.2017.

ZMIANA TERMINU MISTRZOSTW POLSKI

W związku z prośbą organizatora WWL Badminton Club Marki, termin Mistrzostw Polski Seniorów w sezonie 2016/2017 został przesunięty na 10-11.06.2017. Mistrzostwa będą rozegrane na Hali OKiS w Zielonce.

ZGŁOSZENIA I WPISOWE DO MISTRZOSTW EUROPY

Do udziału w tegorocznych Mistrzostwach Europy, które zostaną rozegrane w dniach 18-24 września w Słowenii, zgłosiła się dość liczna 37-osobowa reprezentacja Polski. Wśród zawodników są medaliści poprzednich mistrzostw: Dorota Grzejdak, Barbara Kulanty i Paweł Gasz.
Zobacz aktualną listę zgłoszonych do mistrzostw.
Wpisowe w wysokości: gra pojedyncza 40 EUR = 180 zł, gra podwójna od uczestnika 25 EUR = 112,50 zł (kurs przyjęty przez PZBad - 1 EUR=4,5 zł do rozliczenia po dokonaniu wpłaty) należy wpłacić do dnia 25.07 na konto: Marek Rosa 45 1020 1042 0000 8602 0065 3162.

SENIORZY NA FACEBOOKU

Uprzejmie informujemy, że została utworzona na Facebooku zamknięta grupa "Badminton Seniors Poland" (Badminton seniorów Polska) zrzeszająca zawodników i amatorów badmintona, którzy aktywnie uczestniczą w turniejach klasyfikowanych seniorów. Celem grupy jest dzielenie się wiedzą, pomysłami i doświadczeniami, tak by jej członkowie mieli realny wpływ na rozwój dyscypliny i aktywność seniorów w Polsce. Zapraszamy wszystkich zawodników do przyłączania się do grupy.
Rada Seniorów

ZGŁOSZENIA DO MISTRZOSTW EUROPY

Informujemy wszystkich zawodników zainteresowanych wyjazdem na Mistrzostwa Europy Seniorów do Słowenii, że zgłoszenia do gry należy wysyłać do Marka Rosy do dnia 10.07.2016 na adres: [email protected]. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, rodzaje gier, partnerów do gier podwójnych oraz koniecznie pełną datę urodzenia. Wpisowe w wysokości 40 EUR za grę pojedynczą oraz 25 EUR od osoby za każdą grę podwójną trzeba wpłacić do dnia 24.07.2016. Numer konta zostanie podany w późniejszym terminie. Szczegółowe informacje o mistrzostwach znajdują się na stronie badmintoneurope.com oraz w zaproszeniu organizatora.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×