Oglądasz archiwalną wersję strony, która przedstawia stan z lipca 2020 i nie jest już aktualizowana.
Wróc do aktualnej strony eBadminton.pl
Najbliższy turniej:
Data: 1r. (dokładna data nieznana)
Miejscowość: brak danych
Organizator: brak danych
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

REJESTRACJA PRZED MISTRZOSTWAMI POLSKI

Już za miesiąc rozpoczynają się 40 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów. Do udziału w Mistrzostwach konieczne jest posiadanie aktualnego wpisu w ewidencji zawodników PZBad. Wpis musi być uzupełniony do dnia 22.05.2019. Wniosek rejestracyjny można wypełnić bezpośrednio na stronie http://pzbad.pl/rejestracja-zawodnikow. Opłata roczna płatna na konto PZBad wynosi 50 zł. Dla zawodników z grupy 70+ i starszych rejestracja jest bezpłatna.

LISTA ZGŁOSZEŃ DO TURNIEJU W PABIANICACH

W związku z brakiem dostępu do programu Tournament Planner prosimy o sprawdzenie listy zawodników zgłoszonych do turnieju w Pabianicach w załączonym pliku.
Wszelkie uwagi i wycofania prosimy przesyłać wyłącznie pisemnie na adres [email protected] do środy godzina 22:00.

TURNIEJ SENIORÓW W AUSTRII

Dariusz Nahrebecki w imieniu Dolno-Austriackiego Związku Badmintona pod patronatem Austriackiego Związku zaprasza zawodników z Polski na pierwszy tej wielkości, międzynarodowy turniej seniorów "AUSTRIAN SENIOR OPEN" który odbędzie się w miejscowości Sankt Pölten od 25-26.05.2019.
Turniej odbywać się będzie we wszystkich kategoriach wiekowych poczynając od 35 roku życia według zasad ustalonych przez EBU (kategorie wiekowe co pięć lat do 75+). Turniej rozgrywany będzie systemem grupowo-pucharowym. Planowany jest także wieczorek integracyjny w dniu 25.05, czas i miejsce w oddzielnej informacji po wysłaniu zgłoszenia na turniej.
WYJĄTKIEM Z OKAZJI PIERWSZEGO TURNIEJU BEDZIE MOŻLIWOŚĆ DLA KAŻDEGO Z ZAWODNIKÓW WYSTĘPU W 3 DYSCYPLINACH I TO ŻE PANIE BĘDĄ MOGŁY ZAGRAĆ W TURNIEJU JUŻ OD 25 ROKU ŻYCIA W NAJNIŻSZEJ Z KATEGORII WIEKOWEJ 35+ !!! W załączniku przesyłamy oryginalny folder informacyjny w j.angielskim. W razie zainteresowania niniejszym turniejem istnieje możliwość zasięgnięcie pełnej informacji w j.polskim przez osobę naszego kolegi Dariusza Nahrebeckiego. Adres mailowy bezpośredni do Darka to: [email protected] lub numer telefonu +43 69910668410.
Zgłoszenia prosimy wykonywać osobiście przez TEN poniżej zamieszczony Link, gdzie każdy z grających powinien (BARDZO WAŻNE!) zgłosić się osobiście!:
https://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=4B076A11-D84D-4A 13-BA76-E761A52903FD
Zgłoszenia drogą mailową są także możliwe na wyżej wskazany E-Mail kolegi Dariusza.
ZAPRASZAMY DO AUSTRII! PISZEMY HISTORIĘ!

AKTUALIZACJA LIST KLASYFIKACYJNYCH

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi sumowania punktów na listach klasyfikacyjnych przypominam, że listy aktualizują się automatycznie o godz. 2.00 w nocy następnego dnia po wpisaniu wyników.
Piotr Łuszkiewicz

SIANÓW ZAPRASZA

Zostało już tylko kilkanaście godzina na zgłoszenia. Sianów już prawie gotowy. Nie czekajcie na ostatnią chwilę. Organizacyjnie zaskoczymy Was kolejny raz. Hala będzie przygotowana jak na 39. Mistrzostwach Polski Seniorów w czerwcu 2018 r. Do tego system challenge na centralnym korcie. Wieczorek jak zwykle w Domu Gościnnym Rutikal. Zabawa do białego rana z DJ Daro. Medale i vouchery już czekają... Zgłoszenia na wieczorek na emaila: [email protected] do 12.03.2019 r. do godz. 24.00

Nie może Was zabraknąć.
Organizator: Marcin Grzywacz

SIANOWSKIE ATRAKCJE TURNIEJOWE „ZDĄŻYĆ PRZED LOTKĄ” 2019

Czekamy na WAS w Sianowie. Przygotowujemy mnóstwo atrakcji, w tym m.in. a. 7 kortów (maty).
b. Live score, streaming - transmisja na żywo.
c. System challenge na centralnym korcie.
d. Wszystkie mecze prowadzą licencjonowani sędziowie PZBad.
e. Wszyscy zawodnicy zajmujący miejsca I-III otrzymują medale i vouchery jednakowej wartości w każdej kategorii.
f. TURNIEJOWA PRZYCHODNIA Spondylus (bezpłatne przesiewowe badania stóp oraz konsultacje podologiczne i rehabilitacyjne; konkurs z nagrodami na najmniejszą i największą stopę). Kinesiotaping. g. Jazda próbna autami Mercedes, udostępnionymi przez firmę Mojsiuk.
h. Usługi masażu będzie świadczyć firma Spondylus (Pani).
i. Każdy zawodnik otrzyma pamiątkę-niespodziankę.
j. Podczas trwania turnieju obsługę serwisową i sklepik ze sprzętem badmintonowym zapewnia YONEX Polska.
k. Słodka niespodzianka dla każdego zawodnika podczas turnieju.
l. Gorąca zupa dla wszystkich uczestników.
ł. Catering na hali.
m. Woda mineralna ogólnodostępna.
m. Kącik kawiarniany (kawa, herbata, słodkości, owoce).
o. Wieczorek integracyjny w Domu Gościnnym RUTIKAL, ul. Łubuszan 8a (duża sala), sobota 16.03.2019 r. godz. 21.00 - 4.00 (kolacja, przekąski, wędzone ryby, pieczone mięsa, soki, napoje, zabawa z DJ). Koszt udziału w wieczorku - 80 zł od osoby. W trakcie imprezy dodatkowe niespodzianki! rezerwacja u organizatora: Marcin Grzywacz e-mail: [email protected] do dnia 12.03.2019 r.

Zapraszamy serdecznie. Nie może Was zabraknąć w Sianowie.
Organizator: Marcin Grzywacz

GRUPA 75+ NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA

W odpowiedzi na wniosek organizatora Światowa Federacja Badmintona BWF zatwierdziła dopuszczenie kategorii wiekowej 75+ (urodzeni w roku 1943 i starsi) do rozgrywek w Mistrzostwach Świata Seniorów, które odbędą się w dniach 04-11.08.2019 w Katowicach. Więcej informacji o mistrzostwach można znaleźć na stronie https://www.facebook.com/katowice2019/.

KOMUNIKAT OD ORGANIZATORA TURNIEJU W MATCHPOINT

Szanowni zawodnicy!
W związku z przygotowanymi start packami przez sponsora, do piątku zbierane są zgłoszenia na koszulki.
Zgłoszenia zbierane są mailowo: [email protected] lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (w uwagach) http://entry.ebadminton.com.pl/t/161.
W wiadomości prosimy o podanie: Imię, nazwisko, rozmiar koszulki.
Osoby, które nie prześlą rozmiarówki do piątku, otrzymają start pack z losowo wybranym rozmiarem.
Pozdrawiam, Marta Zadorożna

WWL Badminton Yonex Cup 2018

Moi drodzy, zapisy na turniej tylko do jutra!!! Zapraszam również do udziału w wieczorku, „Andrzejkowego”, z krótkim recitalem piosenki francuskiej, dyskoteką. Można również zamówić obiad w restauracji „U Pietrzaków”, zgłoszenia na wieczorek i zamówienie na obiad przyjmuję do 21 listopada (środa). Zapraszam do Zielonki!!!
Marek Rosa WWL Badminton Club

TURNIEJ W BIAŁYMSTOKU ODWOŁANY

Wiadomość z ostatniej chwili
XVI Podlaski Turniej Badmintona zostaje odwołany. Powodem jest przeniesienie przez PZBad mistrzostw JM z I półrocza na drugą połowę roku i nieuzgodnienie przez organizatora terminu z naszymi zawodami, które miały być w tym samym czasie. Wszystkich sympatyków badmintona zainteresowanych przyjazdem do Białegostoku przepraszamy za zaistniałą sytuację. Organizatorzy

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×