Oglądasz archiwalną wersję strony, która przedstawia stan z lipca 2020 i nie jest już aktualizowana.
Wróc do aktualnej strony eBadminton.pl
Najbliższy turniej:
Data: 1r. (dokładna data nieznana)
Miejscowość: brak danych
Organizator: brak danych
Sponsor strategiczny seniorów
Aktualności

REKORDOWE MISTRZOSTWA

No i już wszystko wiemy. Jest historyczny rekord. 245 osób oficjalnie zgłoszonych na Mistrzostwa Polski Seniorów w Sianowie!!!!! Losowanie zostanie opublikowane do godz. 24 w niedzielę. W piątek gramy gry pojedyncze mężczyzn. Kto jeszcze nie przysłał zgłoszenia na wieczorek, a jest już Nas ponad 120 osób, to proszę do poniedziałku o ostateczną decyzję na adres: [email protected]. Na zdjęciu komplet pucharów za miejsca I-III podczas 39. Mistrzostw Polski Seniorów w Sianowie.

GUADALAJARA GOSPODARZEM MISTRZOSTW EUROPY

W tym roku Mistrzostwa Europy Seniorów zostaną rozegrane w dniach 24-30 września w hiszpańskiej miejscowości Guadalajara. Szczegółowe informacje o turnieju są dostępne w zaproszeniu organizatora. Zgłoszenia do Mistrzostw Europy będą przyjmowane po rozegraniu Mistrzostw Polski w Sianowie.

TRZY DNI DO KOŃCA ZGŁOSZEŃ

Medale i Puchary już czekają na Was w Sianowie. Nie zwlekajcie, najwyższa pora się zgłaszać. Jest Nas już ponad 150 i z każdą godziną przybywa. Macie czas do 6 czerwca (środa) do godz. 22.00. Pamiętajcie podać rozmiar koszulki w zgłoszeniu i przesłać zgłoszenie na bankiet również do 6 czerwca na adres: [email protected].
Organizator Marcin Grzywacz
fot. Marcin Grzywacz

SKRÓCONY TERMIN ZGŁOSZEŃ DO MISTRZOSTW POLSKI

Na prośbę organizatora, związaną z koniecznością przygotowania odpowiedniej ilości medali, pucharów i voucherów oraz koszulek dla zawodników, termin przyjmowania zgłoszeń do Mistrzostw Polski w Sianowie został nieznacznie skrócony. Formularz zgłoszeniowy będzie udostępniony 21.05.2018 (poniedziałek), a lista zgłoszeń zostanie zamknięta 06.06.2018 (środa) o godz. 22:00.

ZAWODNICY 70+ ZWOLNIENI Z OPŁATY REJESTRACYJNEJ

Z przyjemnością informujemy, że na wniosek złożony przez Radę Seniorów Zarząd PZBad podjął uchwałę o zwolnieniu z opłat licencyjnych zawodników w wieku 70+ ( w roku 2018 rocznik 1947 i starsi). Bezpłatne licencje dla ww. zawodników są bezterminowe. Trzeba jedynie wypełnić wniosek rejestracyjny dostępny pod adresem: http://www.pzbad.pl/pl/rozgrywki/rejestracja-zawodnikow.html.
Pozostali zawodnicy, którzy zamierzają wziąć udział w Mistrzostwach Polski Seniorów w Sianowie muszą złożyć wniosek oraz dokonać opłaty rejestracyjnej w wysokości 50 zł, którą należy wpłacić na konto Polskiego Związku Badmintona: 46 1090 1014 0000 0001 0795 0017.

39. MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW 15-17.06.2018 SIANÓW

Zapraszamy wszystkich do Sianowa. Oprócz bliskości morza, pięknej pogody (miejmy nadzieję) czeka na Was mnóstwo atrakcji. Oczywiście gramy na matach Yonexa (7 kortów). Wszystkie mecze poprowadzą sędziowie prowadzący z uprawnieniami PZBadu nad którymi będzie czuwał Marek Krawczyk (jako sędzia główny) i Rafał Glinicki. Oczywiście z kortu centralnego transmisja live. Do tego livescoring na wszystkich boiskach. Na dzień dobry w biurze zawodów będą czekać dwie niespodzianki. Do tego sporo atrakcji dodatkowych, m.in. Turniejowa Przychodnia, jazda próbna autami marki Mercedes, grill. Nietuzinkowe puchary, okolicznościowe medale i vouchery (we wszystkich kategoriach za poszczególne miejsca takie same) dodadzą smaczku imprezie. W sobotnią noc bankiet na miarę Mistrzostw Polski w Domu Gościnnym Rutikal w Sianowie. Nie może Was zabraknąć. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze zgłoszenia. Przyjeżdżajcie, grajcie i wygrywajcie. Każdy z Sianowa wyjedzie z niespodzianką. Termin zgłoszeń: 06.06.2018 r. (środa) godz. 22:00 Pamiętajcie, żeby podać rozmiar koszulki!!!! Wszystko znajdziecie w Komunikacie.
Organizator: Stowarzyszenie Victoria Sianów - Marcin Grzywacz ([email protected] tel. 509964755)

Memoriał Tadeusza Englandera

W związku w brakiem odpowiedniej hali turniej w Gdańsku nie będzie wliczany do list klasyfikacyjnych seniorów. W związku z tym turniej w Warszawie będzie ostatnim turniejem klasyfikowanym przed Mistrzostwami Polski w Sianowie. Zobacz komunikat XXII Memoriału Englandera.

MISTRZOSTWA POLSKI 2019

Przypominamy, że oferty organizacji Mistrzostw Polski Seniorów na sezon 2018/2019 należy składać do Rady Seniorów do dnia 30.04.2018. Decyzja o miejscu rozegrania Mistrzostw zostanie podjęta do 31.05.2018.

KONTROLA ANTYDOPINGOWA DOTYCZY TAKŻE SENIORÓW

Agencja Antydopingowa POLADA rozszerzyła kontrolę na seniorskie kategorie wiekowe, a ich zeszłoroczna wizyta na IMPS nie była przypadkiem. Sprawa dotyczy szczególnie zawodników-seniorów znajdujących się pod opieką lekarską lub zażywających jakieś medykamenty. W takiej sytuacji, jeśli lek znajduje się na liście środków zakazanych, każdy zawodnik powinien zrobić, tzw. wyłączenie dla celów terapeutycznych (TUE). Cała procedura opisana jest na stronie internetowej POLADY https://www.antydoping.pl/wylaczenia-dla-celow-terapeutycznych/. W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Sianowie prosimy wszystkich zawodników o poważne potraktowanie tej informacji.
Rada Seniorów

REZERWACJA NOCLEGÓW W SIANOWIE

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem i przewidywaną frekwencją przekazuję już dzisiaj informację dot. miejsc noclegowych podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Badmintonie w Sianowie w dniach 15-17 czerwca 2018 r. Nie czekajcie, ponieważ w czerwcu nad morzem jest już dość spore obłożenie i im później, tym będzie gorzej coś zarezerwować. Szczegółowe informacje o noclegach są dostępne tutaj.
Marcin Grzywacz

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Aktualności
20.06.2012
Ruszyły prace nad stworzeniem Oficjalnej Strony Seniorów Badmintona... Czytaj całość
Logowanie ×
×